35. Jarní běh v Bílovicích nad Svitavou (10.-17.4.2021)

08.04.2021 13:10

TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, oddíl atletiky pořádá

35. ročník Jarního běhu v Bílovicích nad Svitavou

Závod proběhne v individuálním režimu z důvodu Anti-Covid nouzového stavu od soboty 10. dubna 9:00 do soboty 17. dubna 2021 11:30 (start).

Start/cíl je zhruba 900 m za sokolovnou nad retenční nádrží na souběžné cestě se zpěvněnou cestou (zelená turistická značka).

Vypsali jsme jen tři společné kategorie z důvodů nemožnosti konání hromadné akce:

*   všechny atletické přípravky mohou běžet 640 m dlouhý zelený okruh
  *   pro všechny žákovské kategorie (mladší a starší žactvo) bude připraven červený okruh na 1 700 m
  *   pro všechny ostatní (starší), tzn. dorost, junioři, ženy a muži, bude připravena kopcovitá trať o délce 7,2 km

V případě sucha lze závod běžet v silničních botech s ostřejším vzorkem, ale spíše doporučujeme krosové či trailové boty, klidně i s hroty.

Podrobnosti jsou na stránce Běhy Bílovice včetně odkazu na přihlašovací stránkuNa místě nikdo nebude registrovat, takže je registrace nutná.

Výsledky se budou odevzdávat ve formě odkazů na veřejný záznam sportovní aktivity (Strava, Garmin Connect, Suunto, Runkeeper, MapMyRun.com, atd.). Odkaz na odevzdávací formulář dostane včas na vyplněnou e-mailovou adresu.

Startovné 20 Kč je dobrovolné a posílá se na účet uvedený na registračním webu.